Jiskra Domažlice vs. Thermia Karlovy Vary   95:73 (24:23, 45:45, 64:62)

Utkání 2.kola Poháru ČBF proti soupeři z naší A skupiny II.ligy mělo podobný scénář jako předcházející tři domácí utkání v lize a poháru, tedy vyrovnaný průběh, přetahovaná o každý bod a až v poslední čtvrtině zlomení soupeře a tentokrát i jednoznačný rozdíl ve skóre pro Jiskru. Nemuselo tomu tak být, kdyby naši hráči v první půli lépe bránili s ve 3.čtvrtině lépe proměňovali trestné hody - v úseku mezi 1.a 6.minutou měli bilanci v této "disciplíně" 14/3. Definitivní zvrat ve 4.čtvrtině přineslo zrychlení a zagresivnění hry, na čemž se tentokrát podíleli hlavně naši mladí borci.

Trojky - 5 : 6, fauly - 19 : 35, TH 43/25 : 15/9 Body - Kozina 27(4), Jiřinec 16, Jan Blacký 12(1), Kupilík 10, Bauer 9, Podestát 6, Baxa 5, Huml 5, Hrubý 2, Vondrovic 2, Tauer 1 Thermia - Rolínek 24, Hála 14(2), Dufek 11(3)