Sokol Pražský "B" vs. Jiskra Domažlice   68:75 (20:20, 36:37, 54:58)

První utkání v sezóně na hříšti soupeře bylo od začátku velmi vyrovnané, i když opticky se zdálo, že na vrch mají hosté z Domažlic. Bohužel je po celý první poločas naši snahu srážel velmi špatný obranný doskok (pouze 7 doskoků za první dvě čtvrtiny..). Přesto se nám dařilo být pořád v náskoku před opravdu velmi kvalitním mladým soupeřem, kterého trénuje bývalý hráč Jiskry Martin Jindra. Když byli hosté v 15.min. ve vedení o 8 b., zdálo se, že by mohlo jít o významný trhák. Několika ztrátami, špatným doskokem, i bezradností v útoku jsme však dovolili soupeři snížit na poločasový jednobodový rozdíl. Ve 2.poločase jsme zpřesnili obranu, ale především vylepšili doskoky pod oběma koši a najednou si věděli rady i v útoku. Podle technického zápisu byl u většiny hráčů druhý poločas podstatně vydařenější. Prim v tomto hráli hlavně Pavel Bauer, Honza Blacký a Michal Podestát. Nejlepší zápas v sezóně odehrál Pepík Hrubý a kvalitním výkonem se prezentovali i všichni další členové týmu.

Trojky- 3:4, Fauly- 29:32, TH 40/23 : 28/17 Body - Podestát 18(1), Jan Blacký 12(2), Bauer 11, Hrubý 9, Vaněk 8, Jiřinec 8, Kozina 6, Kupilík 3(1), Huml Domácí - Poche 20, Vondráček 14(2), Krumel 10, Demečko 8(1)