Slovan Bohnice vs. Jiskra Domažlice   55:74 (19:21, 32:40, 41:54)

Nedělní utkání v Bohnicích jsme měli od začátku ve své moci, byli jsme posíleni o Vaška Baxu, jenž v sobotu chyběl z rodinných důvodů, a zrovna Vašek Baxa odehrál, stejně jako Pepík Hrubý den předtím, svů j nejlepší zápas v sezóně. Tentokrát hned od první čtvrtiny měl náš výkon velkou kvalitu, přesnost, a jen smůla a přesnost střelby domácích zabránila většímu rozdílu ve skóre. Ve 2.čtvrtině už se nám začalo dařit lépe a ukázalo se to i na poločasovém stavu. V tomto období nám začal hodně pomáhat i soupeř svojí nedisciplinovaností, neustálým protestováním proti výkonu rozhodčích, což vyústilo ve dvě technické chyby kapitána Jana Janečka a trenérky P.Janečkové. Vše vyvrcholilo nehezkými nadávkami na adresu rozhodčích na začátku poločasové přestávky a diskvalifikující chybou pro trenérku Janečkovou. Prostředí bylo opravdu nehezké až nenávistné, vulgární, i ze strany hrstky diváků padala hodně nevybíravá slova. Nutno ale říct, rozhodčí Vávrová a Cibulka drželi opratě řízení zápasu pevně ve svých rukou, takže po výměně zapisovatele u stolku časoměřičů se utkání dohrálo v relativním klidu a pod jasnou dominancí Jiskry Domažlice.

Trojky- 3:2, Fauly- 28:19, TH- 25/18 : 40/26 Body - Bauer 18(1), Baxa 12, Huml 10(1), Podestát 9, Jan Blacký 8, Vaněk 8, Kupilík 5, Kozina 4, Jiřinec 2, Hrubý Bohnice - Průšsa 13, Holotík a Jan Janeček 9