Sokol Žižkov vs. Jiskra Domažlice   68:66 (13:19, 34:30, 48:43)

Utkání se povedlo Jiskře velmi dobře rozehrát a dostala se do vedení 19:10, těsně před konce 1. čtvrtiny. Pak začal ovšem úřadovat domácí pivotman Pecháček (205 cm, ročník 95!) a díky jeho poločasovým 16 bodům Žižkov otočil skóre na 34:30. My jsme se začali trápit v útoku, nedávali jsme z pod koše ani z perimetru, hráči kupili zbytečné ztráty míče, přesto se domácímu Sokolu nedařilo bodově odskočit. Až v 36 minutě po sérii tří vstřelených trojek se jim to podařilo (62:54). Následoval osobní presink Jiskry a do poslední minuty se šlo za stavu 67:66. V koncovce se nám bohužel nepodařilo přesně zakončit a tak domácí 2 vteřiny před koncem upravili konečné skóre na 68:66.

Statistika: Tauer 14(1), Vondrovic 14(1), Sazama 12(2), Drozda 11, Šmelko 10, Johánek 3(1), Ibehej 2, Šroubek, Liszok, Kubát TH: 18/9 !