BK Beroun vs. Jiskra Domažlice   76:72 (24:16, 41:30, 62:47)

Nědělní utkání v Berouně se vyznačovalo urputnou bojovností obou družstev. Domácí měli velkou výškovou převahu a přestože od prvních minut vedli (v 1. poločasu o 4-11 bodů), neustále panovala v hale napjatá atmosféra. Obraz hry se neměnil ani v dalším průběhu utkání, pouze ztráta Jiskry se zvyšovala až k 18 bodům. Změna přišla po timeoutu v 36 minutě za stavu 71:57. Opět přišel na řadu osobní pres s menšími hráči a Beroun byl rázem v úzkých. 40 vteřin před koncem proměnil Sazama oba trestné hody a drama vrcholilo (74:72). Následný útok domácích jsme však neubránili a poslední vteřiny se již nepodařilo skórovat. (v posledním útoku jsme měli ještě 6 střel)

Statistika: Vondrovic 27(4), Drozda 12(1), Johánek 10(1), Tauer 9, Sazama 7, Šmelko, Šroubek 2, Liszok 2, Kubát, Ibehej TH: 30/14 !!(Tauer 8/3, Drozda 5/1, Šmelko, Johánek oba 4/1)