Sokol Pražský "B" vs. Jiskra Domažlice   75:68 (21:25, 46:40, 59:57)

Do utkání vstoupila lépe Jiskra a především díky dobré střelbě si až do 15 minuty udržovala mírné vedení. Pak se v útoku přestalo dařit a naše osobní obrana připomínala spíše ementál. Toto naše zhoršení ukončila až poločasová přestávka (46:40). Do třetí čtvrtiny jsme nasadili zónovou obranu a ta na domácí Sokol platila. Přesto jsme se nedokázali dostat do vedení. Hráči byli často faulovaní, ale ty šestky... (ve 3. čtvtrtině 20/9 z toho Šmelko 6/0). V posledním období jsme stále bránili zónově a stav byl o 2 či 4 body pro Sokol. Do poslední dvouminutovky se vstupovalo za stavu 66:66. Bohužel na 2 následné koše jsme nedokázali odpovědět. Na závěr přišel celoplošný presink s pokusem o faul, aby domácí stříleli TH a mi měli šanci na útok. Proto ovšem neměli pochopení rozhodčí, kteří poslední 3 fauly pískli jako úmyslné a domácí si po TH v klidu vyhodili ze strany. (rozhodčí bohužel pískali celé utkání nepřesně a s hrubými chybami na obě strany, tolik odpískaných kroků nepamatuji !!) Domácí stříleli v závěrečných 2 minutách 12 TH.

Statistika: Drozda 21(1), Vondrovic 17(3), Johánek 9(1), Šmelko 8, Tauer 6, Krůta 4, Sazama 3, Kubát, Liszok TH: 34/16 !!!