Lions Jindřichův Hradec vs. Jiskra Domažlice   83:81 (22:24, 38:42, 60:62)

Nedělní utkání se od začátku vyvíjelo podobně jako den předtím v Praze. Jiskra vedla celý 1. poločas o 1-7 bodů. Nedělala jim problémy ani aktivní zónová obrana domácích (hráli ji do konce zápasu), ale větší vedení se vytvořit nepodařilo. Ve 3. čtvrtině Lions převzali iniciativu, výrazně zrychlili přechod na útočnou polovinu a začali udávat tempo hry. Přesto naši hráči šli do posledního období s dvoubodovým náskokem. Ten se však změnil během 3 minut ve ztrátu 5 bodů a srovnat se našemu týmu povedlo až 2 minuty před koncem (79:79). Závěr bohužel opět patřil domácímu družstvu. Snažil se hrát do koše a na faul, což se mu podařilo a do konce střílel už pouze TH (6/4). Jiskra si v útoku sice vytvořila do zóny Lions střelecké pozice, jenže je neproměnila. Do konečné podoby skóre posunul Tauer košem s klaksonem. Hráči si za celý víkend zaslouží určitě pochvalu, ale opět se ukázalo, že naší největší slabinou je hra pivotů. A to jak v útoku (dnes dali společně 8 bodů z 81!!) tak v obraně. Tato prohra s největší pravděpodobností určila, že Jiskra bude hrát o 5-10 místo ve skupině o udržení.

Statistika: Vondrovic 28(2), Sazama 18(3), Tauer 18(1), Johánek 9(3), Drozda 2, Kubát 2, Liszok 2, Šmelko 2, Krůta TH: 24/18