Sršni Sokol Písek vs. Jiskra Domažlice   60:84 (10:14, 29:38, 44:69)

Z různých důvodů nastoupila Jiskra do utkání s již jistým sestupujícím z 2.ligy jen se 7 hráči a celá první čtvrtina se nesla ve znamení velkých nepřesností především v útoku. Slabinou byly také téměř nulové doskoky, hlavně pod soupeřovým košem. Písek měl také oslabenou sestavu, klub se totiž soustředí na vítězství svého "B" týmu v krajském přeboru a tím tedy na postup do 2.ligy pro příští sezónu. Postupem času však naši hráči začínali na palubovce dominovat, projevila se zkušenost a své sehrála i velká disciplína (pouze 8 faulů za celé utkání oproti 21 domácích). Ve 2.poločase pak už začínalo být jasné, že Písek nemá potenciál na dotažení skóre a Jiskra zvládla konec zápasu v poklidném tempu. Všichni hráči ze sebe vydali maximum a odvedli opravdu kvalitní výkon

Body Jiskra - Bauer 27, Huml 15 (2), Podestát 15 (2), Jiřinec 13 (2), Baxa 9, Papež 5, Tauer Písek - Pešek 17 (3), Duda 16 (2), Vokálek 14 (2) Trojky 7 : 6, fauly 21 : 8, TH 6/4 : 28/14