Jiskra Domažlice vs. Kondoři Liberec   82:69 (16:18, 47:34, 66:55)

V sobotu přivítala Jiskra na domácí palubovce vedoucí tým a již jasného vítěze základní části ligy U18, Kondory Liberec. Hosté přijeli až na 3 chybějící hráče základní sestavy v kompletním složení. Na domácí straně bylo kvůli zraněním pouze 8 basketbalistů a také avizované posily z Klatov zatím nenastoupily. Utkání bylo od počátku velmi vyrovnané a o konečném výsledku se rozhodlo již ve 2. čtvrtině. Tam se domažlickému týmu podařilo odskočit soupeři na dvouciferný bodový rozdíl, především díky vysoké úspěšnosti při zakončování (stav 43:27). Celých 40 minut se dařilo také v obraně, kde opět rozhodovala naše velká bojovnost a odhodlání. Poločasové skóre 47:34 slibovalo, že se může zrodit překvapení. A také se tak stalo. Hráči Jiskry byli hnáni vynikající a vysokou návštěvou v hledišti. Určitě i proto dovedli svou vynikající hrou utkání do vítězného konce, bez větší dramatizace v závěru.

Štípek 25(2), Kozina 18, Drozda 15, Klukan 13, Velek 6, Kortus 2, Kupilík 2, Kubát 1 TH: 26/16 Fauly: 11-23 Trojky: 2-2