Jiskra Domažlice vs. BK Děčín   67:57 (22:11, 31:28, 46:43)

Nedělní soupeř z Děčína opět přilákal velmi dobrou návštěvu do hlediště, která viděla opět kvalitní basketbal mládeže. Za Jiskru již nastoupili Svoboda a Batysta, zapůjčení hráči z Lokomotivy Plzeň. Celé utkání bylo ve znamení výborných obran obou družstev. Začátek zápasu vyšel našim juniorům opět skvěle a ve 12. minutě vedli 27:11! Pak si však Jiskra vybrala slabší chvilku. Až do poločasu zaznamenala v útoku pouze 4 body, naopak Děčín jich nastřílel 17 a v podstatě se hrálo zase od začátku. V tuto chvíli hosté výborně bránili vniky našich hráčů a ti často ztráceli míče. Poločas skončil 31:28. Při nástupu do další části hry se již domácí vzpamatovali a pokračovali v mírném vedení o 3 až 7 bodů. Jiskra musela změnit útočný styl a snažila se dostávat svoje střelce do dobrých pozic. To se ukázalo jako velmi účinné (4 trojky za 7 minut). 4 minuty před koncem hrací doby Děčín vytáhl obranu, z které však pramenili fauly a domažlická sestava neustálou střelbou trestných hodů dokráčela k velmi cennému vítězství. Završil se tak obdivhodný víkend, ve kterém Jiskra porazila 1. a 4. tým tabulky. V konečné tabulce základní části ligy junirů obsadila Jiskra Domažlice 9. místo a bude pokračovat v bojích ve skupině o udržení. Systém každý s každým, 2 družstva sestupují. Skupina o udržení: Žižkov 30 bodů Jiskra 30 bodů Tábor 29 bodů Kladno 26 bodů

Štípek 18(3), Drozda 16, Svoboda 9, Batysta 9(1), Kozina 8(1), Klukan 7(1), Velek, Kubát , Kortus, Kupilík TH: 22/15 Fauly: 15-25 Trojky: 6-2