Jiskra Domažlice vs. BK Loko Plzeň A   22:69 (2:27, 4:45, 10:59)

Vstup do zápasu proti velice silnému soupeři nelze nazvat jinak než tragický. Omluvou nemůže být ani absence jedné z opor Martina Macha a zdravotní indispozice Kuby Anderleho. Poměr prvních dvou čtvrtin 2:27 a 2:28 je opravdu zarážející. Po poločasu jsme však ukázali, že i s lídrem tabulky je možné držet krok. Ve třetí čtvrtině se začala prosazovat dvojice Petr Kalina a Tomáš Novák, z čehož pod košem mohl těžit Tomáš Gebauer. Když se k tomu přidala zlepšená obrana uhráli jsme přijatelný výsledek 6:14. V poslední čtvrtině se konečně probudil Kuba Anderle a dokázal rozhýbat hru i pod soupeřovým košem kde jsme měli výškovou převahu. Jirka Rojt a Petr Čiko některé šance proměnili a čtvrtinu jsme vyhráli 12:10.

Body: Anderle 8, Gebauer 4, Kalina 2, Rojt 2, Čiko P. 2, Höll 2, Němeček P. 2