Jiskra Domažlice vs. BK Sokolov   94:87p (26:23, 39:39, 58:66, 81:81)

Potřetí v průběhu jednoho měsíce byl soupeřem "A" týmu mužů celek BK Sokolov. Na rozdíl od pohárového utkání před 14 dny však sokolovští pořádně zlobili a ve 3.čtvrtině vedli dokonce o 10 bodů! Ještě 3, 5 min. před koncem dotahovali domácí 6-tibodové manko. Naopak v poslední minutě zas 12 sec. před koncem vyrovnával Sokolov na 81:81. Následný útok domácích k úspěchu nevedl, a tak dospělo utkání k prodloužení. Pro Jiskru to bylo prodloužení po necelých 5-ti letech, pro Sokolov po necelých 17-ti hodinách! Den předem totiž prohráli v M.Lázních 90:91 a v Domažlicích po jednoznačném průběhu v nastavení 87:94. Má-li být vyzdvihnut některý hráč v dresu domácích, pak je to Vašek Kozina, který svým nasazením, pohybem a dravostí ve 4.čtvrtině strhl celý tým k otočení vývoje zápasu. Nelze však zapomenout ani na Podestáta, Vaňka a bratry Blackých, prostě zkušenost a víra ve vítězství slavila v zápase 2.kola II.ligy mužů zasloužený úspěch.

Fauly 36:34, trojky 2:3, TH 43/30 : 48/32 Body Jiskra: Blacký Jiří 21, Podestát 18, Kozina 15 (z toho 12 ve 2.poločase), Vaněk 14, Blacký Jan 10, Forst 8, Hendrich 6, Jiřinec 2, Baxa, Tauer, Hrubý Sokolov: Ježek 20, Vážan 18, černý 15, Polák 10, Rosenbaum 9