Jiskra Domažlice vs. BK Teplice   76:61 (25:24, 30:32, 52:45)

Soupeř dorazil do Domažlic pouze s 8 hráči, ale tým působil velmi kompaktně a disciplinovaně. Úzký kádr ale asi nakonec rozhodl o vítězství domácích, protože zápas byl až do 35.min zcela vyrovnaný. V této fázi došlo za stavu 57:55 k rozhodujícímu trháku Jiskry, která pak na paluovce už zcela dominovala. První čtvrtina zápasu se nesla ve střídání dobrých a špatných chvil každého ze soupeřů (9:3, za chvíli pak 9:16) a domácí nakonec 5-to body v řadě zvrátili vedení na svoji stranu. Druhá čtvrtinu poznamenala naprostá neschopnost obou celků vymyslet něco v útoku, nepřesnosti, statická hra domácích znamenaly nevídaně nízké skóre 30:32 po 2.čtvrtině ( 5:8 za 10 min. hry!!). Jiskra si nechala dát ještě v začátku 3.čtvrtiny trojku, pak se však zlepšila bojovnost a hlavně pohyb a výsledkem bylo vedení 52:45 po 3/4 utkání. Propor zvedl opět Vašek Kozina (posledních 16 minut odehrál se 4 fauly!), který svým nasazením strhl ostatní spoluhráče k výrazně lepšímu výkonu ve 2.části zápasu. Nutno vyzdvihnout opět zkušenost - Podestát měl přes 50% úspěšnost střelby z pole, Jiří Blacký 13 b. + 100% TH, Jan Blacký výrazně kladná bilance v užitečnosti, Josef Prettl 7 doskoků pod vlastním košem. Nastoupil už i Pavel Bauer po zranění, jeho kotník však ještě nedovoloval 100% nasazení.

Fauly 17:19 Trojky 3:6 TH 23/17 : 11/7 Body Jiskra - Podestát 18, Kozina 13(2), Jiří Blacký 13, Jiřinec 9, , Prettl 7, Jan Blacký a Bauer po 4, Forst 3 (1), Hrubý 3, Baxa 2, Vaněk, Hendrich Teplice - Esiner Petr 20 (2), Mazač 10 (2), Mašek 9, Gaisler M. 8