Jiskra Domažlice vs. Sokol Žižkov   67:68 (13:9, 36:32, 52:48)

Ve vyrovnaném utkání Jiskry se Sokolem Žižkov se hrál slušný basketbal. Jediné výraznější vedení (24:14) ve 13. minutě si však Jiskra neudržela. Hosté měli úspěšnější střelbu z delší vzdálenosti (trojky 1/7). Naši junioři se snažili hrát na útočné polovině aktivně a zakončovat z vymezeného území, při tom byli často faulováni. Proto stříleli 31 trestných hodů oproti 12 hostujím. Obrany byly na podobné úrovni, aktivní s horším obranným doskokem. Zápas vyvrcholil v poslední minutě, kdy se pomyslná miska vah překlápěla z jedné strany na druhou. 2 úspěšné trestné hody Štípka 15 vteřin před koncem 4. čtvrtiny znamenaly pro naše juniory vedení 67:66. Závěrečný útok pražanů skončil střelou z otočky ze 4 metrů od koše a přes obránce, přesto s klaksonem propadl do obroučky a znamenal vítěztví Sokola o jeden jediný bod. Celé utkání provázela velmi dobrá atmosféra, kterou vytvořili přítomní diváci.

Štípek 23(1)(TH 9/8), Drozda 21, Kozina 5, Krůta M. 4, Kortus 4, Weiner 3, Ibehej 2, Velek 2, Kubát 2, Klukan 1 TH: 31/19 Fauly: 17/24