BK Dečín vs. Jiskra Domažlice   80:67 (21:15, 44:29, 65:46)

Do utkání nastoupila Jiskra pouze s osmi hráči, z toho pěti podkošovými. Přesto to na celkové předvedené hře nebylo příliš znát. Děčín byl od prvních minut stále o několik bodů vpředu. Rozhodující náskok si však vybudoval na konci prvního poločasu, kdy si od 17. minuty vybrali domažličtí slabší chvilku a dovolili soupeři bodovou šňůru 14:0 a tím se ze stavu 30:29 stalo poločasových 44:29! Náznak šance na závěrečné drama se pro Jiskru objevil 3. min. před koncem, kdy se podařilo snížit skóre na 73:65. Avšak Děčín si výhru zkušeně pohlídal. Očima hostujícího trenéra se hrál pěkný basketbal s jediným výkonostním rozdílem mezi oběma tými - a to ztráty při rozehře pod tlakem soupeře s následným rychlým protiútokem.

Drozda 21(2), Kozina 14, Štípek 12(1), Krůta M. 8, Kubát 6, Weiner 3, Kortus 2, Velek 1 TH: 25/14