Sn Mar.Lázně vs. Jiskra Domažlice   79:69 (21:21, 33:40, 57:50)

V odvetě Jiskře nesedlo snad nic - studená hala, malé hříště, nepříjemní diváci, několikrát přerušení utkání pro výpadky osvětlení..a hlavně namotivovaný bojovný soupeř. Kdežto hosté působili ospale, mdle, unaveně, nevyburcoval je ani velmi nadějný stav v poločase, kdy přestože hra nevypadala nijak extra, tak výsledek byl + 7 bodů. Rozhodujícím faktorem byl vedle hlavně ve 2.poločase stereotypního útoku především mizivý obranný doskok, kde nám vzali domácí snad 20 míčů! To se to pak těžko brání a hraje, když má soupeř k dispozici v každém druhém útoku opakovanou střelu..

Body: M.Lázně: Adamec 19 (2), Vít Petrák 15, Kříž 13 (2), Vodička 11, Rolinek 7 Jiskra: Bauer 17, Jan Blacký 15, Kozina 13 (1), Podestát 9, Jiřinec 7, Forst 6 (1), Baxa 2, Hrubý, Tauer, Vaněk Trojky 4:2, fauly 26:30, TH 32/19 : 29/17