USK Slávia Ústí n.L. vs. Jiskra Domažlice   68:75 (26:16, 34:33, 54:53)

První komplikace v Ústí nastala ještě před začátkem zápasu, kdy jsme asi půl hodiny hledali, kde že se vůbec prostorná hala vysokoškoláků nachází. A u tohoto zádrhelu nezůstalo..Po vynikajícím nástupu, kdy byla Jiskra na konci 3.min. ve vedení 9:2, přišel nepochopitelný útlum, téměř 4 min. bez vstřeleného koše přineslo domácím šňůru 14:0 a prakticky stanovilo po dalším výpadku na závěru 1.hracího období překvapivý stav po 10 min. 26:10 v souboji posledního s prvním týmem tabulky. Favorit se začal postupně probouzet zas až po 15.min. utkání, kdy hlavně přesnější obranou otupil útočné zbraně mladých hráčů Ústí a skóre bylo v poločase téměř srovnáno. Po návratu ze šaten se domácí ještě vzepjali k další bodové šňůře, tu se však podařilo Jiskře záhy opět dorovnat, a tak, jako již poněkolikáté v této sezóně, rozhodla zkušenost hostů, jimž stačilo v závěru solidní proměňování trestných hodů, aby si odvezli další vítězství z palubovky soupeře, v r. 2011 již třetí ! Za zmínku stojí výkon Pavla Bauera, jenž byl v prním části zápasu téměř neviditelný, ve 2.půli však téměř 80% úspěšností střelby a 8 doskoky dělal domácím velké starosti a své statistiky poslal do vysoce kladných čísel.

Body Ústí: Freisleben 14 (2), Novák 15 (2), Ševcovic a Beneš 8, Rytíř 6 Jiskra: Bauer 20, Podestát 18 (1), Blacký Jiří 12, Vaněk a Jan Blacký 7, Jiřinec 6, Baxa a Kozina 2, Tauer 1, Hendrich, Forst Trojky 6:1 Fauly 28:23 TH 27/18 : 30/20