Jiskra Domažlice vs. BK Kladno   82:62 (26:15, 43:32, 60:50)

V sobotu přivítala Jiskra na své palubovce družstvo Kladna a rozhodně mu nechtěla dovolit odvést si více než 1 bod, který se uděluje i za prohrané utkání. A až na horší první dvě minuty (2:9) se naši junioři rozehráli k opravdu dobrému výkonu. 1. čtvrtinu vyhráli 26:15. Po celý zápas se dařila střelba a rychlý protiútok, který rozehrával velmi dobře Štípek. V obraně byla vidět velká touha po vítězství. Naše hráče zdobila po celé utkání bojovnost a zdravá agresivita. V druhém poločase se náskok Jiskry pohyboval okolo 10-20 bodů a tým hostů se už na výraznější odpor nezmohl. Proto si důležité 2 body za vítězství připsala do tabulky Jiskra Domažlice a zvýšila tím své naděje na záchranu ligy U18 i pro příští sezónu.

Štípek 32(3), Drozda 21(3), Velek 10, Krůta O. 9(2), Krůta M. 2, Klukan 2, Kubát 2, Ibehej 2, Weiner 2, Kupilík, Kortus TH: 22/12 Fauly: 25/21