Jiskra Domažlice vs. Sokol pražský B   84:76 (25:17, 43:39, 67:54)

V nedělním dopoledni přívítala Jiskra silný tým Sokola pražského B, který se drží na 5. místě tabulky. U domácího týmu oproti sobotě chyběl Velek a naopak se zapojil Kozina, který byl zřejmě rozhodujícím faktorem při cestě za vítězstvím. Od prvních minut se hrál pěkný basketbal na obou stranách. Jiskra opět v útoku dobře střílela a postupně si získávala několikabodové vedení (až 9 bodů). Závěr poločasu patřil však hostům, kteří dvěma trojkovými koši po sobě snížili na 43:39. Do 3. čtvrtiny začali naši junioři aplikovat zónovou obranu a i díky jejímu dobrému provedení v kombinaci s rychlým protiútokem se náskok zvýšil až na 15 bodů. Korekce ve skóre ze strany hostů přišla naštěstí až v poslední minutě zápasu, a tak naši hráči mohli slavit důležitou výhru se silným protivníkem. Nutno dodat, že někteří domácí hráči dohrávali s vypětím všech sil.

Drozda 24(1), Kozina 21(2), Štípek 17(2), Kubát 10, Krůta O. 4, Krůta M. 3, Weiner 2, Klukan, Kortus, Kupilík, Ibehej TH: 26/16 Fauly: 15/20