Jiskra Domažlice vs. BAK Plzeň   81:64 (22:13, 39:35, 63:53)

V sobotu přivítali hráči Jiskry na své palubovce soupeře z Plzně.Začátek utkání byl plný nepřensností na obou stranách a tak skore zápasu jen pomalu narůstalo(v 8. minutě 1. čtvrtiny 11:11) a až ke konci prvního dějiství se zlepšeným přechodem do útoku podařilo domácím odskočit hostím na deseti bodový rozdíl.Hráči z Plzně se však nevzdali a již v polovině druhé části bylo skore znovu vyrovnané a jen díky dvěma rychlým protiútokům domacích těsně před poločasem vyznělo skore v půlce zápasu pro domácí.Ve třetí části však již domácí ukázali kdo ja na palubovce králem a začali soupeře pomalu přehrávat a vytvářet si tak potřebný náskok ke klidnému dotažení zápasu do vítězného konce. To se jiskře dařilo a v polovině posledního dějiství vedla již téměř 20ti bodovým rozdílem a zápas se tak v poklidu dohrával.

Špaček 35 (4/3), Tauer 20 (3/0), Pinkr 15 (5/3), Konicar Mar. 9, Jelínek 2 TH - 12/6 - 50% trojky - 1