SKB Rokycany vs. Jiskra Domažlice   54:69 (14:14, 27:30, 40:51)

K nedělnímu utkání odjeli hráči Domažlic do Rokycan.Od začátku utkání bylo jasné že na sebe narazili dva kvalitně vyrovnaní soupeři a že zápas rozhodnou maličkosti.První čtvrtina to vše jen potvrdila , když oba soupeři pozornou obranou nedovolil tomu druhému moc košů a tak stav 14:14 po 1. části hovoří za vše.Ani druhá čtvrtina nepřinesla změnu , oba týmy sázely na obranu a tak skore na jedné i na druhé straně jen neochotně přibývalo.I přes to se ale podařilo Jiskře doslova urvat tří bodové poločasové vedení.Zápas se zlomil ve prospěch hostí až ve třetí čtvrtině kdy se domácím přestala dařit střelba a Domažlice výborným doskokem a rychlými protiútoky si vybudovali slibný 11ti bodový náskok před poslední čtrtinou.Tu zvládli hráči Jiskry na výbornou, nadále velice odpovědně bránili a když ani v poslední části nenašel soupeř recept na zvrat v utkání přivezli si domažličtí z utkání plný počet bodů.Nutno dodat že i když to podle skore nevypadá, jednalo se o velice vyrovnané a herně poheledné utkání.

Špaček 18 (7/5), Tauer 17 (2/2), Říha 15 (2/1), Kopic 12 (8/4), Pinkr 5 (3/1), Štangl 2 TH - 22/13 - 59 % trojky - 4