BK Beroun vs. Jiskra Domažlice   62:60 (13:22, 27:37, 39:44)

Do Berouna přijela Jiskra slabší o dalšího muže, kdy ze sestavy vypadl ještě Kupilík, naštěstí se dokázal do hry více a úspěšně zapojit Hrubý. Domácí začali velmi vlažně, jakoby pod dojmem už jisté záchrany 2.ligy i pro příští sezónu. Naši hráči toho patřičně využívali, dominoval hlavně Bauer, který jen v 1.hracím období nasázel 15 bodů! Ve 2.čtvrtině se hra postupně vyrovnala, Beroun hrál výborně především v podkošovém prostoru, ale Jiskra si zodpovědnou hrou držela soupeře stále na distanc, nejvíce na 13 bodů. Pro osud zápasu se ukázala rozhodující 3.čtrvtina, v níž dopravili hosté do koše za 8 minut jen 1x a nejvíce nebezpečný Bauer sebral už ve 24.min. čtvrtý faul..Přesto se Jiskra stále držela v mírném vedení, o něž přišla až 4 minuty před koncem. V pravou chvíli pak protrhla střeleckou smůlu a zdálo se, že dvě trojky Humla a Podestáta v poslední minutě přinesou cennou výhru. Neproměněná střela 5 sekund před koncem však znamenala konec šancí a zamotala postupovou tajenku do play-off před posledním dvoukolem II.ligy.

Body: Jiskra - Bauer 22(1), Podestát 14 (1), Jiří Blacký 10, Huml 8 (1), Hendrich 4, Baxa 2, Hrubý Beroun - Beníšek 17 (12 ve 4.čtvrtině), Šašek 15 (1), Vožeh 10, Stejskal a Polák 8 Fauly 16:19, trojky 2:3, TH 20/13 : 12/7