Jiskra Domažlice vs. Sokol Pražský ´B´   84:70 (18:17, 42:31, 56:49)

Karel Fait/ Domácí basketbalisté, vědomi si toho, že pokud prohrají, jejich účinkování v play-off končí, vstoupili do utkání aktivně a po sedmi minutách hry vedli už 16:6. Soupeř se však nevzdával a do 1.přestávky snížil na rozdíl bodu. Navíc se ve čtvrté minutě druhé čtvrtiny dostal až do tříbodového vedení 23:20. Následovaly proměněné šance na obou stranách. Rozmezí mezi sedmou a devátou minutou však patřilo hráčům Jiskry, kteří ji vyhráli 11:0 po trojkách Vaška Královce, Honzi Koziny a Martina Krůty a úspěšném dvoubodovém pokusu Tomáše Drozdy. A když těsně před závěrem první půle přidal čtvrtou trojku Jan Štípek, vedli domácí o jedenáct bodů, 42:31. Pražané se ve druhém poločasu nevzdávali, nejenže ve třetí čtvrtině snížili náskok domácích na sedm bodů, ale v páté minutě závěrečné desetiminutovky se podruhé v utkání zásluhou trojky Touška dostali podruhé do vedení v poměru 65:64. Domácí hnáni fantastickým diváckým publikem bojovali dál. Tomáš Drozda proměnil oba trestné hody, poté se prosadil Rudolf Kortus a následně kapitán Štípek. Hosté sice snížili na 67:69, ale Domažličané si už nenechali vítězství vzít. Nejprve se za tři body trefil dobře hrající Královec, poté po dvou bodech přidali Štípek s Kozinou. Pražané se snažili nepříznivý vývoj utkání zvrátit, a to i za cenu faulů, které domácí potrestali. Královec proměnil všech šest šestek a Štípek při obou pokusech rovněž nezaváhal. Svěřenci Václava Forsta a Koziny tak slavili nejen vítězství o 14 bodů, snížení série na 1:2, ale vynutili si další - nedělní - zápas.

Jiskra Domažlice: Jan Štípek 26/2, Václav Královec 17/3, Tomáš Drozda 17/1, Jan Kozina 8/1, Rudolf Kortus 8, Filip Kupilík 5/1, Martin Krůta 3/1, Václav Kubát, Tomáš Primus, Jan Velek a Jan Anderle. Trenéři: Václavové Forst a Kozina.