Jiskra Domažlice vs. Sokol Pražský ´B´   86:81 (19:22, 46:40, 73:68)

Karel Fait/ Nedělní duel nabídl očekávaný urputný souboj obou týmů. Skóre se ´přelévalo´ z jedné strany na druhou. První čtvrtinu vyhráli Pražané sice o tři body 22:19, ale domácí, ačkoliv se v průběhu druhé čtvrtiny zranil při doskoku Jan Kozina, zabojovali a po poločasu vedli o 6 bodů 46:40. Ve druhé půli se Kozina vrátil na palubovku, a jak se později ukázalo, byl jedním ze strůjců důležitého obratu. Hosté totiž ve druhém poločasu vedli dvakrát o pět bodů, ale hráči Jiskry hnáni skvělými fanoušky se nevzdali. Úspěšnou trojkou Koziny snížili na rozdíl bodu 78:79, aby poté úspěšný nájezd pod koš proměnil nejlepší domažlický hráč na hřišti Tomáš Drozda a druhou trojku vzápětí přidal Kozina. A když ho o minutu později napodobil Jan Štípek, bylo o vítězi utkání rozhodnuto.

Jiskra Domažlice: Tomáš Drozda 29/3, Jan Štípek 27/4, Jan Kozina 12/2, Rudolf Kortus 11, Václav Královec 5/1, Filip Kupilík 2, Václav Kubát, Tomáš Primus, Jan Velek, Martin Krůta a Jan Anderle. Trenéři: Václavové Forst a Kozina.