Jiskra Domažlice vs. Sokol Žižkov   98:89 (27:18, 52:42, 63:68)

Do poločasu získali basketbalisté Jiskry Domažlice, kteří nastoupili k utkání bez zraněného a den předem tolik platného Josefa Prettla a nemocného Michala Podestáta desetibodový náskok, ale ve třetí čtvrtině zaznamenali v rozmezí první a sedmé minuty pouhých pět bodů, oproti 18ti soupeře!!! Třetí desetiminutovku nakonec prohráli o 15 bodů a rázem dotahovali pětibodový náskok Žižkova. V závěrečné čtvrtině vedli Pražené pět minut před koncem zápasu o 10 bodů a s domácím týmem to vypadalo všelijak. V té chvíli zavelel ke zteči kapitán Jan Blacký, který během minuty zaznamenal 6 bodů. K němu se přidali dvoubodoví střelci Václav Kozina a Pavel Bauer, a když se trefil Jiří Blacký a opět Bauer, rázem Domažličané vedli o tři body 86:83. Hosté poté snížili na rozdíl bodu, ale následně obdržel technickou chybu za protesty hostující kapitán Martin Peterka. Jiří Blacký proměnil všechny čtyři hody stejně jako o další minutu později další dva. A získaný náskok si svěřenci Karla Štípka již po zbytek duelu pohlídali. „Dnes jsme si sáhli na dno sil. Třetí čtvrtina nám vůbec nevyšla a prohráli jsme ji o patnáct bodů. Trápili jsme se střelecky, nebyli jsme schopni dát koš. Byli jsme jako opaření a psychicky hodně dole. Naštěstí jsme v závěrečné čtvrtině zabojovali v obraně, chytili jsme se v útoku a zápas jsme nakonec vyhráli, “ zhodnotil nedělní duel proti Žižkovu jedna z opor domažlických basketbalistů Pavel Bauer.

Trojky 4:5, fauly 17:33, TH 35/27 : 18/14 Body Jiskra - Jiří Blacký a Bauer 27, Vaněk 17 (3), Jan Blacký 13 (1), Jiřinec 7, Kozina 5, Tauer, Papež, Hendrich