Jiskra Domažlice vs. Loko Plzeň   72:64 (13:14, 26:30, 48:51)

Za Plzeň nastoupili dva hráči, kteří jsou také na soupisce extraligového družstva U19 (Batysta 32 bodů a Doljak 20 bodů)- tak zvaní „pendlové“. Utkání bylo velmi vyrovnané. První poločas držel Jiskru Tomáš Drozda. Z dosažených 26 bodů jich dal 21. Ve druhém poločase se k němu bodově přidal Jan Anderle se svými 16 body a to se nakonec ukázalo jako rozhodující. V první čtvrtině, kterou jsme prohráli 13:14, jsme neproměnili 7 trestných hodů. Střelba trestných hodů se v průběhu zápasu poněkud zlepšila. Na začátku druhého poločasu jsme šli do vedení 34:30, ale pak následovalo 5 trojek hostů a po třech čtvrtinách jsme opět prohrávali o tři body. Ve čtvrté čtvrtině hráči Jiskry dominovali a vyhráli ji o 11 bodů. Měli jednoznačně více sil než hráči Lokomotivy. Sestava/body: Tomáš Drozda 41(3)-TH 62%, Jan Anderle 17(1)-TH 37%!!!, Martin Tauer 6, Manfréd Schreiber 4, Štěpán Červený 2, Tomáš Primus 2, Martin Schreiber, Dominik Šoukal, Tomáš Pivoňka. TH celkem 51%