Jiskra Domažlice vs. BCM Loko Plzeň   92:89 (20:23, 38:47, 68:69)

Skoro jako za starých časů ve 2.lize si museli připadat hráči Jiskry v utkání s rezervou Plzně. Na tribunách 300 diváků, skvělé povzbuzování, výborná atmosféra. Dramatický a pohledný basketbal zas připomněl ty staré dobré časy našim fanouškům. Jiskra se dostala do vedení na začátku zápasu jen na velmi krátkou dobu. Od 5.minuty převzali inicativu hosté a v 19.min. vedli nejvyšším 11-tibodovým rozdílem v zápase a vypadali, že jsou na nejlepší cestě dát návratu Václava Hrubého do mateřského klubu velmi hořkou příchuť. Jiskra se však jako už poněkolikáté letos semkla a hned po poločase se vydala na stíhací jízdu. Dílčí úspěch se dostavil už ve 25.min., kdy poprvé po 20 min. otočila stav na svoji stranu. Až do posledních chvil celého zápasu to pak byla přetahovaná o každý metr palubovky, o každý bodík ve skóre. Na začátku 4.hracího období zas převzala převahu Plzeň a ta jí vydržela až do 38.minuty! Koncovku pak ovládla zkušenost domácích, rozvážný koučink trenéra Jiskry umě využil oddechových časů a především pevné nervy a neomylná ruka Vaška Hrubého při trestných hodech přinesly Jiskře velmi cenné vítězství. Soupeř totiž přijel na Chodsko se svou nejsilnější sestavou, ve které figurovalo 5 hráčů se zkušenostmi z Mattoni NBL!

Trojky 6:4, fauly 31:31, TH 46/36 : 45/30 (V.Hrubý 19/16 - Honomichl 19/15) Body Jiskra - Hrubý V. 23(1), Hrubý M. 23(2), Jiří Blacký 16 (2), Bauer 12, Vaněk 6, Kozina V. 6(1), Hrubý J., Jiřinec a Baxa po 2, Jan Blacký, Tauer, Hendrich Trenér K.Štípek