Sokol Žižkov vs. Jiskra Domažlice   89:96 (28:23, 54:46, 65:73)

Jiskra měla na paměti vysokou kvalitu pražského soupeře z prvního utkání v Domažlicích, kdy skóre na svoji stranu otočila až v závěru zápasu. Přesto 25 minut tahala za kratší konec. Přitom v sestavě byl i Václav Hrubý a po více než 2 měsících se vrátil do týmu uzdravený Pepík Prettl, chyběli zase zranění Jiří Blacký a Jakub Tauer. Hrálo se ve vyšehradské Sokolovně a zápas trval celkově 130 minut! Hlavní zásluhu na tom měli rozhodčí, kteří v tomto klání zcela propadli (fauly 37:32 !!!), průběh byl stále přerušován povětšinou nepřesným pískáním na obou stranách a to se zákonitě projevilo i na kvalitě hry obou soupeřů. Hosté to, naštěstí bez vlivu na výsledek, odnesli 2 technickými chybami. Ještě v poločase odcházela Jiskra do šatny s 8-bodovým mankem, to však záhy po nástupu do 3.čtvrtiny zlikvidovala a toto hrací období pro sebe získala se skóre +16 bodů, což se ukázalo nakonec rozhodujícím faktorem v celém zápase. Konec utkání už ovládla hostující zkušenost, v níž hrál prim Václav Hrubý. Skvělý výkon předvedl i jeho syn Martin a perfektním výkonem překvapil Prettl.

Trojky 4:7, fauly 37:32, TH 43/28 : 51/33 Body Jiskra: M.Hrubý 28(5!), V.Hrubý 21(1), Prettl 15, Bauer 14, V.Kozina 5, Jan Blacký 6(1), Jiřinec 5, Baxa 1, J.Hrubý, Vaněk