Jiskra Domažlice vs. SKB Strakonice   66:62 (18:11, 41:19, 53:38)

Důležitý krok k účasti v paly-off udělali v sobotu v podvečer druholigoví basketbalisté domažlické Jiskry, kteří zdolali do té doby druhý tým soutěže Strakonice 66:62. Domažlický trenér Karel Štípek opět neměl k dispozici kompletní kádr, když postrádal zraněné Pavla Bauera, Jiřího Blackého, Pavla Hendricha, nemocného Honzu Štípka a Michala Vaňka z rodinných důvodů. Do základní sestavy se naopak vrátil uzdravený Josef Prettl, který tak nastoupil k jednomu z posledních mistrovských utkání své hráčské kariéry. Basketbalisté Jiskry vedli po poločase o 22 bodů 41:19, ale poté se jim přestalo dařit střelecky, navíc jim v oslabené sestavě docházely síly. Soupeř toho využil a necelou minutu před koncem zápasu snížil po úspěšné trojce Tomáše Mahlera na rozdíl dvou bodů 59:61. Domažličané však zásluhou kapitána Honzy Blackého (4/4) a Josefa Prettla (1/2) posléze proměnili pět ze šesti trestných hodů a po zásluze zvítězili. Karel Fait

Trojky - 2 : 5, TH 23/16 : 26/17, fauly 20 : 21, TCH 1 : 0 Body Jiskra: Jan Blacký 14, Jan Kozina 13 (2), Prettl 11, Jiřinec 10, V.Kozina 8, Baxa 6, Tauer a Královec po 2 Body Strakonice: Mahler 16, Jeřábek 15, Diviš 10