BK Tábor vs. Jiskra Domažlice   80:81 (19:22, 47:38, 63:63)

Nakonec opět jen v 8 hráčích zaznamenala Jiskra potřebnou 1 výhru na hřišti beznadějně posledního a sestupujícího Tábora. Atmosféra v hledišti i některých domácích funkcionářů nebyla dvakrát přátelská, přesto Jiskra začala utkání výborně, zodpovědným kvalitním výkonem po celém hříšti. Pouze ve 2.čtvrtině získali domácí navrch a výsledkem bylo poločasové manko 9 bodů. Skvělým nástupem po poločasové přestávce dostali hosté domácí hráče do útlumu, a tak se vstupovalo do poslední části hry s vyrovnaným skóre. To se udržovalo až do 35.min., kdy Jiskra získala rozhodující náskok 6 bodů. Velmi nervózní závěr nezvládli rozhodčí, kteří svojí benevolencí umožnili dostat se Táboru na rozdíl jediného bodu, víc však už domácí nezvládli. Skvělé bylo, že skóre bylo rozloženo téměř na celý tým, o čemž svědčí 5 hráčů s dvoucifernýn skóre na svém kontě. Vynikající utkání sehrál rozehrávač Jan Kozina, jehož klid a přehled i ve vypjatých fázích zápasu jsou obdivuhodné. Tradičně skvěle užitečný zápas opět odehrál kapitán Jan Blacký, stínem se u něj, bohužel, stalo zranění prstu na levé ruce.

Trojky 5 : 5, fauly 22 : 19, TH 19/15 : 21/14 Body Jiskra: Jan Blacký 19 (1), Jan Kozina 18 (3), J.Štípek 12, Baxa 11, Jiřinec 10, V.Kozina 8 (1), Tauer 3, V.Královec