Jiskra Domažlice vs. SKB Strakonice   60:54 (13:14, 36:36, 49:49)

Jak už skóre po jednotlivých čtvrtinách ukazuje, i v neděli se odehrál nesmírně vyrovnaný duel. Basketbalově kvalitou něco zaostal za sobotou, nicméně nervozitou ji zas předčil. Strakonice hrají tradičně často až za hranicí fair-play a bohužel chybující rozhodčí k uklidnění situace moc nepřispěli. Ani tentokrát moc domácím nevyšla první polovina zápasu, v 18.min. byli v největším manku v zápase, minus 7 bodů. V tu chvíli vzal osud zápasu do svých rukou Lukáš Stegbauer a dvěma trojkami + jednou střelou okolo "šestky" hodů zařídil vyrovnání. Po následných proměněných dvou TH Strakonic se husarský kousek zas povedl Tauerovi, který ve vymezeném území Strakonic obral jednoho z jeho hráčů o míč a s klaksonem šťastně trefil čistý koš! Ve 3.čtvrtině se žádný ze soupeřů nevzdálil svému protivníkovi na víc než 3 body a tak se šlo do poslední části hry opět s vyrovnaným skóre. V té vsadili trenéři na dosud dost nevýrazného a snad až moc motivovaného Eismana a ten spolu s Jirkou Blackým získal pro Jiskru rozhodující sedmibodový náskok. V závěru tak už jen korigoval šťastnou trojkou nejlepší hráč hostí Diviš.

Trojky 4:6, fauly 25:19, TH 9/6 : 21/12 Body Jiskra: Jiří Blacký 12, Jan Blacký 10)1), Bakule 9, Eisman 8, Stegbauer 8(2), Jan Kozina 5(1), Tauer 4, Doljak a Jiřinec po 2, Jan Štípek, Vaněk, Hendrich