Jiskra Domažlice vs. AŠ Mladá Boleslav   60:73 (19:9, 38:29, 44:51)

Zápas proti AŠ Mladá Boleslav, byl prvním zápasem, kdy jsme byli lepším týmem po 20 minut hry. Do poločasu jsme hráli basketbal , který chceme. Hlavně na obranné polovině, díky tomu jsme dávali jednoduché koše a hráli rychle dopředu. Bohužel ve druhé čtvrtině se nám zranil Královec, který má problémy se zády. Nástup do třetí čtvrtiny byl jako den a noc, kluci si asi mysleli, když vedou o 9 bodů, že už to půjde samo, ale v basketbalu takový rozdíl nic neznamená. Nicméně o zápasu rozhodla třetí čtvrtina, kdy jsme díky mentálnímu výpadku v útoku i v obraně prohráli čtvrtinu 6:22 !!! Měli jsme špatnou střelbu z dlouhé vzdálenosti a nedokázali jsme dostat míč do vymezeného území a jít si pro faul, když už se tomu tak stalo, naše trestné hody a jejich nízká úspěšnost 27:9 napomohla, aby si Mladá Boleslav odvezla vítězství.

Marz 15, Klukan 9, Císař 8(1), Královec 7(1), Krůta 6(2), Anderle 5, Novák 4, Primus 2, Tauer, Červený, Kalina, Křižka. Fauly : 36/23 TH : 27:9 / 40:23 Trojky : 5/1