SKB Rokycany vs. Jiskra Domažlice   68:73 (15:23, 40:47, 57:54)

V duelu dosud neporažených celků A skupiny 2.ligy mužů měla Jiskra handicap v podobě výrazně nižší sestavy (chyběli Jirka Blacký z rodinných důvodů, Honza Blacký a Stegbauer pro nemoci a Bakule pro studijní povinnosti), na druhé straně se v sobotním zápase Rokycanům zranil nejvyšší pivot Junek. Přesto hosté vstoupili do zápasu opět velmi aktivně, dařilo se v první čtvrtině zejména rokycanskému odchovanci v barvách Jiskry Eriku Eismanovi a výsledkem bylo vedení po 10 minutách o 8 bodů. Ve druhé části se domácí zlepšili, přesto však Jiskra stačila držet krok, i když inkasovala od Velenského trojku v poslední sekundě 2.hracího období. Hlavně však přišla na značnou část zápasu pro 4 osobní chyby o jednoho ze svých tří podkošových hráčů Jakuba Jiřince. To se projevilo hlavně ve 3.čtvrtině, kdy Rokycany využily své podkošové převahy a obrátili skóre ve svůj prospěch 57:54. Zdálo se v těch chvílích, že právě prostor pod košem rozhodne o vítězství domácích. Hosté se však semkli, do hry se dostali zbylí 2 pivoti Baxa a Doljak a právě jejich 8-bodová šňůra převrátila misku vah na stranu Chodů. Je třeba vyzdvihnout férový průběh duelu, k níž přispěli oba rozhodčí i početná skupinka příznivců Jiskry na tribuně rokycanské haly.

Trojky 9 : 7, fauly 23 : 23, TH 21/14 : 18/12 Body Jiskra: Eisman 17(4), Jan Kozina 15(1), Štípek 13(1), Baxa 8, Doljak 7, Jiřinec 6, Vaněk 5(1), Tauer 2, Hendrich, Froněk