BK Klatovy vs. Jiskra Domažlice   64:69 (14:18, 30:32, 52:51)

Odveta v Klatovech měla podstatně větší "šťávu" než první zápas v Domažlicích. Zpočátku se zdálo, že průběh utkání bude už od začátku jednostrannější ve prospěch Domažlic, ale ty jakoby chtěly dostat domácí zpět do zápasu, tak zbytečnými chybami v útoku i v obraně posadily Klatovy na koně a zápas byl velmi vyrovnaný a hlavně nervózní, o čemž svědčí délka zápasu téměř 2 hod. hrubého času. Na nervozitě měli největší podíl domácí diváci, kteří z těsné blízkosti neustále komentovali výroky rozhodčích i častovali hráče Jiskry nevybíravými výpady na jejich adresu. Utkání se lámalo hned na začátku poslední čtvrtiny, kdy se zdálo, že domácí jsou po dvou trojkách Krále v rozhodujícím 5-tibodovém vedení. Vzápětí však právě Král neustál souboj s hostujícím Eismanem a viděl od rozhodčích trochu přísnou diskvalifikující chybu, když k tomu ještě přičteme další technickou chybu lavičky, vyšla z toho 16-tibodová šňůra (z toho 8 bodů z trestných hodů) Jiskry, naproti tomu pak 7 minut bez vstřeleného koše potopilo domácí do další porážky v soutěži. Ti sice ještě kontrovali 6 body v řadě v posledních 80 sekundách, ale to stačilo pouze na kosmetickou úpravu výsledku.

Trojky 3:1, fauly 24:23 (TCH 2:0, DCH 1:0), TH 28/15 : 33/22 Body Jiskra: Eisman 21(1) TH 10/8, Jan Blacký 15, Jiřinec 12, Jiří Blacký 9, Jan Kozina a Froněk po 4, Doljak 9, Vaněk 1, Tauer, Bakule, Baxa