SKB Strakonice vs. Jiskra Domažlice   64:60 (17:11, 34:31, 48:33)

Velmi tvrdé utkání v tradičně extrémně nepřátelské atmosféře ve Strakonicích se Jiskře nevyvedlo především po střelecké stránce (35, 6% úspěšnost za 2 body, 26, 7% za 3 body, TH 61, 5%) a o jeho výsledku rozhodla 3.čtvrtina, kdy hosté docílili pouhých 2 bodů! Po nepříliš vydařeném začátku, kdy nám často doslova propadaly míče rukama, se Jiskra ve 2.čtvrtině začala konsolidovat, dokonce se dostala i na čas do vedení a v půli se odcházelo do šaten se vcelku minimálním mankem 3 bodů. Bohužel 3.hrací období znamenalo pro hosty doslova katastrofu, dokázali vsítit jen jediný ušmudlaný koš Jiřincem ve 23.minutě, pak ještě nedali 2 trestné hody a to bylo ze strany Domažlic vše. Zmrtvýchvstání přišlo pak ve 4.čtvrtině, kterou Jiskra vyhrála 27:16, bohužel to však stačilo již jen na korekci výsledku. Vyhrocené až nechutné atmosféře v hledišti podlehl i domácí stolek a částečně i rozhodčí, takže ani skvělá taktická hra hostů již kýžené vyrovnání nepřinesla.

Fauly 24 : 28, trojky 7 : 4, TH 29/16 : 26/15 Body Jiskra: Jan Blacký 16(4 trojky!), Stegbauer 12, Jiřinec 11, Eisman 9, Froněk 4, Tauer a Vaněk po 3, Bakule 2, Doljak, Baxa