AŠ Mladá Boleslav vs. Jiskra Domažlice   85:83 (17:6, 42:27, 69:51)

Do utkání v Mladé Boleslavi jsme sice nevstoupili špatně, ale po pěti minutách hry jsme se bodově zastavili a nedokázali jsme se prosadit ani z čáry trestného hodu. Náš soupeř toho dokázal využít a výsledkem byla poločasová ztráta patnáct bodů. Po přestávce jsme především díky bodovým příspěvkům Michala Křižky a Martina Krůty hru vyrovnali, přesto se nám z poločasové ztráty nepodařilo nic smazat a do posledního dějství jsme tak šli s 18 bodovým mankem. Ještě více jsme přidali v obraně, soupeři se i díky absenci klíčových hráčů kvůli problémům s fauly téměř nedařilo přejít přes půlící čáru. V poslední minutě jsme se po již osmé trojce Martina Krůty dostali do vedení 80:81. V úplném závěru ale nakonec přeci jen byli šťastnější domácí hráči, když 0, 7 sekundy před koncem nepřipravenou střelou přes dva obránce odmítli prodloužení a rozhodli o své výhře 85:83. Zápas jsme si prohráli také neproměňováním trestných hodů, naše úspěšnost v této činnosti byla pouhých 41, 4 %, což je na ligové družstvo velmi málo.

Body: Krůta 29 (8), Křižka 18, Královec 14 (1), Anderle 9, Schreiber M. 4, Tauer 3, Císař, Schreiber S. a Primus 2, Kalina Fauly: 26/31 Tr. hody: 22/38 - 12/29 Trojky: 4/9