KK Valašské Meziříčí vs. Jiskra Domažlice   73:68 (16:15, 37:30, 58:49)

V tomto utkání zvítězili domácí díky lepšímu doskakování. Valaši měli celkem 22 útočných doskoků a z toho si dokázali 5x doskočit míč po druhé neúspěšné šestce. S takovouto bilancí jsme nemohli přemýšlet o postup mezi nejlepší. V osmé minutě čtvrté čtvrtiny prohrávaly Domažlice o 9 bodů. Vytaženou obranou a úspěšnými střelami za 3 body dokázaly 34 sekund před koncem snížit na 69:67. Hosté měli i míč v držení, ale výsledek již ve svůj prospěch nedokázali otočit. Štěstí se v tomto hracím období otočilo k hostům zády. Zklamání po utkání bylo veliké. Domažlice mohly dosáhnout na historický výsledek. Vzhledem k tomu, že týmu chybělo celkem 5 hráčů, můžeme i tento výsledek s tak mladým družstvem považovat za úspěch. Body: Kozina 19, Eisman 18, Jiřinec 12, Stegbauer 9, Baxa 4, Vaněk 4, Froněk 1, Tauer 0, Doljak 0