BK Český Brod vs. Jiskra Domažlice   59:68 (21:17, 33:37, 40:58)

Na zápas jsme odcestovali téměř kompletní, chyběli pouze Andrle (Kotník), Bozděch (nemoc), Doubek (zápěstí). Nicméně do zápasu jsme vstoupili trochu nervózně a při tom k tomu nebyl žádný důvod, neproměňovali jsme jasné šance a dělali zbytečné ztráty a opět nám váznul doskok, ale během zápasu se tento problém zlepšil a my jsme se postipně soupeři bodově vzdalovali. O zápase rozhodla třetí čtvrtina, kdy jsme určovali tempo hry a díky dobrému tlaku na obranné polovině se dostali do vedení 40:58. Poslední čtvrtina se dohrávala v rotaci všech hráčů. Kluci odehráli dobrý výkon a fungovali jako tým a možná pochopili co to slovo znamená. Bodově vynikli Císař, Novák, Hron, ale co mě nejvíce potěšilo, že kluci plnili taktické pokyny a svoje role v týmu.

Císař 21 (2), Hron 18 (1), Novák 14, Schreiber 6, Chobot 4, Kostel 4, Zíka 2, Kroc, Mach www.cbf.cz/souteze/zapas_168956_soutez_1255.html