Jiskra Domažlice vs. Start Havířov   94:80 (27:19, 49:31, 70:56)

Hned od začátku odvety play-off 2.ligy mužů bylo na domácích znát, že jsou na své soupeře ze severu Moravy patřičně nabuzeni. Přestože i Havířovu se střelecky mimořádně dařilo (5 trojek v 1.půli), na domácí to nestačilo, soupeřovým košem prolétlo jen v první čtvrtině 5 úspěšných trojkových pokusů (z toho z Vondrovicových rukou hned tři)! Jiskra byla velmi nápaditá v útoku i velmi zodpovědná v obraně. A hlavně se hra prostě hodně dařila. Výsledkem bylo v 19.min. nejvyšší vedení o 21 bodů. Bylo jasné, že kvalitní celek vítěze C skupiny 2.ligy se jen tak nevzdá a to se potvrdilo ve 2.části zápasu, kdy se 3 min. do konce utkání dostal na nejnižší odstup 9 bodů. To však už bylo na zvrat duelu pozdě. Zkušení Chodové za ovací početného publika ve stoje dovedli zápas do vítězného konce. Stav na utkání je 1 : 1 a Jiskra si zopakuje 530 km dlouhý výjezd na severní Moravu 1.května 2015.

Trojky 8 : 10, fauly 27 : 28, TH 34/24 : 28/18 Body Jiskra: Bauer 19(2), Lejsek 15, Vondrovic 14(4), Jiřinec 10, Eisman 8, Jan Blacký 8(1), Tauer J. 7, Císař Mat. 5(1), Jan Štípek a Jiří Blacký po 4, M.Krůta