Sokol Žižkov vs. Jiskra Domažlice   96:76 (25:18, 54:37, 73:64)

Do nové sezóny 2.ligy nevstoupila Jiskra s omlazeným kádrem příliš šťastně. Neodehrála však oba první zápasy ani v nejsilnější sestavě, ze zdravotních důvodů chyběl především Bauer a jen po jednom zápasu o víkendu sehráli Jan Blacký a Kupilík, z rodinných důvodů absentoval i Baxa. Naopak soupeř ze Žižkova, hrající své domácí zápasy na Sokole Vyšehrad, na Chody vyrazil posílen o 3 hráče Sokola Pražského a bylo to znát hned v nástupu - 1.čtvrtina 25:18, 2.čtvrtina 29:19, v poločase tedy hrozivých 54:37. Obzvláště obdržených 54 bodů svědčilo jednak o horší obraně hostů, ale především o excelentním útoku domácích, kteří vynikali především vysokou úspěšností střelby. Po přestávce se však Jiskra zvedla, hráčům velel ve zdravé naštvanosti Eisman a bojovnosti Jiří Blacký, zlepšila se střelba z dálky i střední vzdálenosti, narůstaly počty zisků i doskoků a výsledkem bylo v jednu chvíli jen 8-bodové manko na Žižkov. Dál už se však zápas zlomit nepodařilo, chyběly síly a právě ti dva další hráči do rotace, aby zaskočený Žižkov ještě více znervózněl. V poslední čtvrtině tak trenér už šetřil opory na další den a zahráli si všichni hráči z lavičky

Trojky 6 : 3, TH 21/14 : 31/19, fauly 27 : 22 Body Jiskra: Eisman 21 (1), Jiřinec, J.Štípek a Jiří Blacký po 11, V.Kozina 8 (1), Tauer 7, Vondrovic 6 (1), Královec 1, M.Krůta