Slavoj Litoměřice ´B vs. Jiskra Domažlice   84:70 (25:12, 51:25, 70:48)

Nedělní soupeř, taktéž posílen o prvoligové pendly z áčka, těžil v začátku z vysokého nasazení a neobyčejného útlumu a až školáckých chyb Jiskry. Hostům se první poločas povedl ještě hůře než v sobotu v Praze, skóre po 2 čtvrtinách 51:25 hrozilo opravdovým debaklem. Naštěstí se tým opět nepoložil a chytrou a trpělivou kombinační hrou dokázal ze zápasu udělat určitě ne drama, ale rovnocennou a čestnou partii určitě. Většinu druhé poloviny zápasu odehráli v celku Jiskry mladí hráči a ukázali svůj výkonnostní příslib do budoucna. V dalším pokračování 2.ligy se Jiskra střetne v sobotu 25.10.2014 od 18 h. v repríze nedávného pohárového zápasu s Mostem a v neděli 26.10. od 10 h pak s tradičním rivalem Thermií Karlovy Vary. Na basketbal budou moci jít naši příznivci netradičně hned za týden v neděli 2.11.2014, kdy ve 2.kole Českého poháru přivítáme špičkový prvoligový klub Lokomotivu Plzeň.

Trojky 9 : 3, TH 21/15 : 21/9, fauly 25 : 25 Body Jiskra: Jiřinec 16, Jan Blacký 11 (1), J.Štípek 10 (1), Vondrovic 8, O.Kupilík 7, Tauer 6, M.Krůta 4 (1), Jiří Blacký 4, Eisman a V.Kozina po 2