Jiskra Domažlice vs. Baník Most   94:61 (19:21, 42:30, 72:45)

Ve 3.kole 2.ligy mužů došlo na reprízu 1.kola ČP z konce září a mostecký tým tentokrát stačil na Jiskru jen v 1.čtvrtině zápasu. Jiskra nastoupila jakoby pod tíživým dojmem nepovedeného úvodního dvojkola a prapor drželi pouze zkušení hráči. Skóre utkání otevřel svými prvními body v dresu Jiskry po 19 měsících Pavel Bauer a dále prosazoval nejvíc Jiřinec a bratři Blackých. Druhé hrací období pak zvrátilo průběh zápasu na stranu domácích, výtečně se prosazoval Eisman, nejen bodově, ale i asistencemi a bojovností, takže Most se částečně chytil až těsně před poločasem, kdy v poslední minutě dotáhl na 12-tibodový rozdíl. Koncert Chodů pokračoval i po přestávce, dařily se pohledné kombinace, padaly trojky a vcelku početné obecenstvo často aplaudovalo na otevřené scéně. Na jednoznačný rozdíl 33 bodů Jiskra zápas dotáhla ve 4.čtvrtině, kdy dostali příležitost především mladí hráči a ti potvrdili, že se stávají jednoznačně platnými členy druholigového družstva. Stínem zápasu je zranění kolene V.Královce.

Trojky 7:5, fauly 19:20, TCH 0:1, TH 21/17 : 20/14 Body Jiskra: Jiřinec 25, Eisman 25 (2), Bauer 12 (2), Štípek Jan 8 (1), Jiří Blacký 6, Krůta M. 5 (1), Vondrovic 5 (1), Jan Blacký 4, Tauer J. 4