Jiskra Domažlice vs. Thermia Karlovy Vary   102:77 (23:33, 49:50, 76:59)

Tradiční rival přijel do Domažlic oslaben o svého nejlepšího podkošového hráče Peška (zranění předcházejíc den v Rokycanech), naproti tomu Jiskru posílil na hostování mladý dynamický hráč z Plzně Jarda Lejsek a hned se uvedl skvělým výkonem - nejlepší střelec s 22 body! První poločas však pro domácí nebyl žádnou procházkou růžovým sadem. Přestože se vcelku dařilo v útoku, tak soupeř z lázeňského města spustil takovou střeleckou smršť jako už v Domažlicích dlouho nikdo nepředvedl. Za 1.čtvrtinu 7 trojek, za poločas 9 a z toho Jiří Dufek 7 úspěšných dalekonosných pokusů. Přestože se domácí hráči střídali v bránění tohoto snajpra, zkoušeli různé způsoby obran, dokud Dufkovi stačily fyzické síly, byl k nezastavení. Možná rozhodující pro celý zápas byla poslední minuta před přestávkou, kdy se domácím podařilo vsítit 8 bodům z toho trojka Jiřince s klaksonem. Po přestávce už na palubovce existoval jen jeden tým a to Jiskra. Domácí vytrvali v dobré obraně, držela se jich přesná střelba, kolektivní výkon v útoku, trpělivě sbírali fauly soupeře a konečným efektem byl 25-tibodový rozdíl a první docílená stovka v nové sezóně.

Trojky 8:11, fauly 17:19, TH 22/16 : 18/12 Body Jiskra: Lejsek 22 (1), Jiřinec 17 (1), Eisman 12 (1), Jan Blacký 12 (1), Vondrovic 11 (1), Bauer 10, Jiří Blacký 7, Štípek J. 5 (1), Krůta M. 6 (2), Tauer J.