Jiskra Domažlice vs. Lokomotiva Plzeň   69:83 (15:21, 27:41, 38:70)

Prvoligovou Plzeň hostili ve druhém kole Českého poháru v neděli v podvečer druholigoví basketbalisté Jiskry Domažlice. Soupeři na domácí palubovce domažlické sportovní haly podlehli 69:83 a jejich pouť pohárem tak končí. Do role trenéra domažlických basketbalistů se vrátil trenér Karel Štípek, který však nemohl počítat s bratry Blackými, Martinem Krůtou, Vaškem Královcem a ani s hostujícím Jaroslavem Lejskem, který naopak v poháru nastoupil za plzeňskou Lokomotivu. Na druhé straně se do sestavy vrátili Václav Kozina s Ondřejem Kupilíkem. Chodové první čtvrtinu prohráli 15:21, po poločase prohrávali o 14 bodů v poměru 27:41. O všem rozhodla třetí desetiminutovka, kterou Plzeňané vyhráli 29:11, a náskok si v závěrečné čtvrtině i přes snahu domácích pohlídali. Ke cti Jiskře určitě poslouží to, že v poslední části hry svého soupeře s druhou pětkou jasně přehráli poměrem 31:13. Lokomotiva přijela až na Pecku s Baštou v nejsilnější sestavě. Pro Jiskru to byla dobrá příprava před velmi důležitým dvoukolem 7. a 8.11.2014 ve Slaném a na Kladně. Karel Fait a Tomáš Budka

Trojky 5:7, fauly 18:16, TH 13/10 : 22/17 Body Jiskra: Bauer 17, Jiřinec 16, Eisman 10, Kozina V. 9(3), Vondrovic 7 (1), Štípek J. 6 (1), Tauer J. 4, Kupilík O.