BK Kladno vs. Jiskra Domažlice   43:65 (10:10, 26:29, 37:43)

Nedělní zápas proti BK Kladno, byli už k dispozici Hron a Císař. Tento zápas byl specifický v tom, že soupeř hrál skoro celých čtyřicet minut zataženou zónu. Což nás až do poslední čtvrtiny trápilo, protože jsme se nemohli střelecky prosadit. Nevím zda je tato cesta v kategorii U17 správná a učit zataženou zónovou obranu, ale určitě je nejsnadnější. Nicméně v tomto zápase skvěle fungovali Schreiber a Andrle na obranné i útočné polovině, kde se objetovali pro tým. Novák v poslední čtvrtině dominoval pod košem a střelecky se prosadil Císař, který jako jediný byl schopný proměnit z delší vzdálenosti i přes zranění, kterého limitovalo. A své další minuty si zasloužil Martin Mach, který ukázal, že jako jeden z nejmladších hráčů umí bojovat o své místo v týmu. Menší zlepšení v obraných činnostech bylo vidět, ale velký problém bude pro hráče vnímat informace a udržet je po celý zápas v hlavě. Na tom musíme pracovat do budoucna.

Císař 28 (4), Novák 10, Andrle 7, Schreiber 5, Kostel 5 (1), Mach 4, Hron 4, Kroc 2, Doubek, Zíka, Bozděch. TH: 21 - 12 F: 24 3 pts: 5