Jiskra Domažlice vs. SKB Strakonice   60:55 (17:11, 36:32, 52:39)

Druhý jihočeský celek přijel do Domažlic povzbuzen cennou výhrou o 2 body z Rokycan, ale jakoby jej to uspokojilo a rozcvičovat se jeho hráči začali až nějakých 20 min. před začátkem zápasu. Jiskru však tímto dokonale uspali a pomalou rozdrobenou hrou vnutili soupeři svůj styl. Úroveň zápasu tak byla v porovnání se sobotním zápasem s Pískem minimálně o třídu níž. Jiskra byla pořád vepředu, ale vlastními chybami, nedůslednostmi a již zmiňovanou ospalostí nedokázala hostům odskočit na výraznější rozdíl. V obraně si hráči moc nepomáhali, nepokrývali soupeře na doskoku, v útoku působili staticky a prostě nedokázali Strakonicím zasadit definitivní ránu. Po vydařené 3.čtvrtině dokázala Jiskra odskočit na 14 bodů, ale Jihočeši opět pro sebe typicky nenápadně v poslední čtvrtině opět stáhli až na 4 body. V závěru jim ale selhal jejich nejlepší hráč Diviš, když po úspěšné trojce neproměnil následně ani jeden trestný hod a tím umožnil Jiskře si 5-tibodové vedení udržet až do konce. Na nižší úrovni zápasu se podílel i opravnu špatný (na obě strany) výkon prvního rozhodčího Kovačeviče. Naproti tomu je na straně domácích potřeba vyzdvihnout statečný a obětavý výkon Jiřince, který celý zápas odehrál s bolestivým "koňarem" ze sobotního utkání a kvůli brzkým 4 faulům a nakonec nucenému odchodu ze hřiště Jirky Blackého nakonec musel strávit na palubovce podstatně víc minut než původně trenéři počítali. Honza Blacký tentokrát k tradičně ohromné užitečnosti (12 doskoků, 6 získaných faulů) přidal i solidních 9 bodů.

Trojky 2:5, TH 24/14 : 18/10, fauly 23:20 Body Jiskra: Eisman 14 (1), Jiří Blacký 11 (1), Jan Blacký 9, Jiřinec 8, V.Kozina 6, Vondrovic 5, Jan Štípek 4, J.Tauer 3, Krůta, Baxa, Kupilík