Jiskra Domažlice vs. Sokol Žižkov   75:86 (22:22, 43:39, 62:56)

Ve dvojičce s naším soupeřem jsme třicet minut tahali za delší konec zápasového provazu, hlavně díky skvěle hrajícímu Císařovi, který zaznamenal 46 bodů a hnal své spoluhráče k vítězství, kteří ho skvěle podporovali, za to bych chtěl týmu poděkovat. Nicméně v poslední čtvrtině nás soupeř porazil zónou, kdy jsme nedali 6 minut koš, měli střelbu z otevřených střel a podkošového prostoru 13:0 !!! K tomu spousta technických chyb a alibistické obrany ve vymezeném území, kdy si soupeř doskočil neproměněnou střelu a připsal další body, ostatně za vše mluví výsledek poslední čtvrtiny 13:30 !!! Největší problém vidím v zodpovědnosti hráčů a příjímání informací a jejich přenesení na hřiště, což nefungovalo vůbec. Například výborně hrající hráč hostů Fiala od třetí čtvrtiny hrál se čtyřmi fauly a nikdo nebyl schopný přes něj hrát do koše, paradoxně se mu ještě vyhýbali a měli z něho respekt.To svědčí o mentalitě hráčů, která je zatím na nízké úrovni. Dále kromě Císaře a Chobota nebyl žádný hráč, který by zodpovědnost vzal na sebe a chtěl o skóre rozhodnout, všichni se stali podavači a koukali co ten druhý vymyslí, to prostě není možné !!! A v poslední řadě, jít na hřiště po time outu a nevědět jestli bráním nebo útočím, hodit třikrát míč do autu nebo do ruky soupeře, když není žádný tlak a nesplnit jedinou věc co trenér řekne před 10 vteřinami a ještě jí odsouhlasit, to už je moc i na mě. Tato porážka mrzí asi nejvíc v celé sezóně, protože takto darovat vítězství je opravdu trestné, doufám, že se kluci z toho ponaučí a posunete je to zase o krok v před a v nadcházejících utkání se jmenovaným chybám vyhneme. Chtěl bych jménem celého týmu poděkovat za podporu fanoušků, byli jste úžasní, děkujeme.