Jiskra Domažlice vs. Sokol Žižkov   91:71 (21:25, 49:37, 64:49)

Oproti Litoměřicím přijeli Pražané na Chodsko v plné síle a potvrdili, že jejich postavení v horních patrech tabulky 2.ligy rozhodně není náhodné. Jestli v sobotu rozhodla 3.čtvrtina, tak v nedělním dopoledni se do soupeře zakousla Jiskra už ve 2.hracím období, které vyhrála o 16 bodů. Zápas to byl bojovný, urputný, ze začátku také hodně nervózní, rozhodčí si pořádek na hřišti nezjednávali svým kvalitním výkonem, ale svoji dominanci na palubovce si vynucovali rozdáváním technických chyb domácím, za první čtvrtinu tak učinili 3x...Naštěstí se hráči uklidnili a už ve 3.čtvrtině nikdo o vítězi zápasu pochyboval. Hrálo se tak v posledních 10 minutách jen o to, který z týmů bude mít lepší bilanci ze vzájemných zápasů. nakonec to po trojce a 2 proměněných TH Eismana v poslední minutě skončilo na skóre ze vzájemných duelů nerozhodně. V aktuální tabulce má ale Jiskra před Žižkovem o 3 výhry více a po 14.kole 2.ligy převzala poprvé v letošním ročníku 2.ligy vedení v tabulce.

Trojky 5:2, TH 22/15 : 14/9, fauly 16:23, TCH 3:0 (!) Body Jiskra: Bauer 18 (1), Lejsek 16, Jiřinec 14, Jan Blacký 11 (1), Vondrovic 10 (2), Jiří Blacký 9, Eisman 8 (2), Kupilík 3, J.Štípek 2, Tauer, M.Krůta, Baxa