Baník Most vs. Jiskra Domažlice   67:73 (22:11, 34:26, 51:54)

V nedělním brzkém ránu čekal Jiskru velmi posílený soupeř oproti oběma podzimním duelům v Poháru i v lize. Na domácích už při rozcvičení bylo vidět velké odhodlání připsat si 2 body v cestě za záchranou ve 3.nejvyšší basketbalové soutěži. Do zápasu také vlétli jako uragán a donutili hostující trenéry vzít si 2 oddechové časy krátce po sobě. Stav 17:4 v 6.minutě byl skutečně hrozivý. Naštěstí pro Chody bylo první hrací období jediným, které prohráli. Klíčovou se ukázala změna obraně v polovině 2.čtvrtiny, kdy pak až do konce zápasu si domácí nevěděli moc rady s velmi pohyblivou zónou hostů. Podobně jako vstoupil do zápasu Most, se to povedlo i Jiskře ve 3.čtvrtině, kterou vyhrála o 11 bodů. Poprvé se dostala do vedení ve 26.min. hry a před poslední čtvrtinou už vedla o 3 body. v Nástupu do ní hosté získali až do šestibodový náskok, bojovní domácí se však ještě jednou vzepjali a otočili i s pomocí 2 trojek na 64:62. To však bylo od nich vše a Jiskra zkušeně především jistým proměňováním trestných hodů dovedla zápas k 9.ligové výhře v řadě a celkově 11. z posledních 12 utkání.

Trojky 9 : 3 (!), fauly 24 : 19, TCH 1 : 1, TH 15/6 : 21/18 (!) Body Jiskra: Jiřinec 18 (+14 doskoků), Eisman 16 (1), Štípek 14 (2), Lejsek 10, O.Kupilík 7, Jiří Blacký 6, J.Tauer 2, M.Krůta, Mat.Císař