Jiskra Domažlice vs. BC Slaný   90:64 (21:17, 45:36, 70:48)

V utkání potvrdila Jiskra roli vysokého favorita až ve 2.poločase. Přispěla k tomu určitě málo vídaná poslední minuta 2.čtvrtiny a šňůra 11 bodů během necelých 50 sekund! Ve zbylé části zápasu už se hrálo jen o konečný rozdíl ve skóre. V dresu hostů se v Domažlicích představil po necelých 10 letech vysoký pivot a někdejší opora Jiskry v 1.sezóně první ligy roč. 2004-5 Jirka Formánek. Ukázal, že ze svého umění mnoho neztratil (solidních 10 bodů), neměl však mnoho spoluhráčů pro nápadité asistence do vymezeného území. V domácím dresu zahrál výborně celý kolektiv, těžko někoho vyzdvihovat, na tým byla radost pohledět a několik nádherných útočných kombinací doslova zvedlo početné obecenstvo ze sedaček.

Trojky 2 : 5, fauly 27 : 16, TCH 0 : 2, TH 17/12 : 23/15 Body Jiskra: Lejsek 21, Jiřinec 18, Bauer, Baxa a J.Tauer po 8, Vondrovic 7 (1), J.Štípek 6, O.Kupilík 5 (1), Jiří Blacký 5, Mat.Císař a Eisman po 2, M.Krůta